Stomatolog Bydgoszcz zaprasza na wizytę

Umów się na wizytę u dentysty!
Lepiej zapobiegać niż leczyć, to jest znane i mądre powiedzenie. Jednakże naszym celem jest także udowodnienie, że wizyta u dentysty może kończyć się uśmiechem, radością i chęcią ponownych wizyt. Lubimy kiedy ludzie się uśmiechają. Ta myśl jest zawsze z nami.

Dlaczego stomatolog tak ceni uśmiech? Bo to znak, że ludzie są szczęśliwi. Ludziom uśmiechniętym żyje się lepiej, łatwiej osiągają sukcesy, łatwiej nawiązują kontakty. Ludzie szczęśliwi lepiej radzą sobie z problemami.

Odwiedź dentystę w Bydgoszczy, ponieważ ci, których uśmiech promienieje zdrowiem śmieją się o wiele chętniej i częściej niż osoby których zęby zostały zniszczone przez chorobę lub zaniedbanie. Współczesna stomatologia i profilaktyka jest w stanie przywrócić uśmiech tym co go utracili.

W gabinecie stomatologicznym przywracamy piękny biały uśmiech:
– zakładamy plomby z efektem kameleona
– leczymy i usuwamy zęby różnymi metodami
– zakładamy licówki kompozytowe, korony porcelanowe i cyrkonowe
– wybielamy zęby kilkoma sposobami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania śmiało skontaktuj się z naszym gabinetem!

Stomatolog Bydgoszcz o gabinecie

Wyjątkowy gabinet stomatologiczny - tak mawiają nasi pacjenci. Ale co się za tym kryje, z czego to wynika?

Mamy nieskończone pokłady cierpliwości. Zapomnij o strzykawkach - dentysta używa komputera do znieczulenia, nawet nie poczujesz! Dobra organizacja pracy dentysty – pacjent ma dla siebie tyle czasu ile potrzebuje. Pomimo, że siedzisz u dentysty to panuje domowa atmosfera. Ścisła współpraca stomatologa z pacjentem. Zadbanie o zdrowe zęby, żeby pozostały takie jak najdłużej. Stomatolog pracuje spokojnie, nigdzie się nie śpieszy. Leczenie początkowej próchnicy bez użycia wiertła. Objęcie opieką profilaktyczną dzieci - lakowanie, lakierowanie, plomby bakteriobójcze. Wizyty adaptacyjne w gabinecie stomatologicznym. Nowoczesne metody pracy - dentysta systematycznie jeździ na kursy, szkolenia i sympozja. Kamera wewnątrzustna – na ekranie widać to co widzi stomatolog. Pasją dentysty jest psychologia, zapobieganie dentofobii, praca z trudnym pacjentem, który został kiedyś „skrzywdzony”.
Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, profilaktyce i higienie jamy ustnej u dzieci i dorosłych.

Gabinet stomatologiczny prowadzimy wiele lat. Przez ten cały czas dążymy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół nieustająco podnosi kwalifikacje poprzez różne szkolenia i kursy. Wierzymy, że poszerzanie naszej wiedzy jest niezbędne do prawidłowej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii.

Jeśli nie jesteś naszym pacjentem zapraszamy na wizytę konsultacyjną, zobaczysz co oferujemy i jak pracujemy!

Stomatolog Bydgoszcz informacje ogólne

W naszym gabinecie stomatologicznym przestrzegamy najwyższych standardów sterylności dzięki zastosowaniu materiałów jednorazowych oraz używaniu autoklawu.

Aby dokładnie określić koszt leczenia zębów zapraszamy na wizytę konsultacyjną, w czasie której odbywa się dokładna ocena stanu Twoich zębów oraz oczekiwań dotyczących leczenia. Na tej podstawie dentysta może szczegółowo zaplanować leczenie i ustalenie jego kosztów.

Dentofobia – nasz dentysta Cię wyleczy!
Dentofobia to silny i uporczywy lęk przed dentystą. Jest to rodzaj paraliżującego strachu, który bardzo utrudnia, a czasem wręcz uniemożliwia wizytę w gabinecie stomatologicznym. Już sama myśl o dentyście wywołuje lęk, strach i niechęć do podjęcia działania w celu umówienia się w gabinecie stomatologicznym.

U osób cierpiących na dentofobię często pojawia się reakcja ucieczki i wycofania z wizyt nawet tuż przed drzwiami gabinetu. Przeżywanie lęku przed dentystą może przybierać różne postacie – od lekkiego niepokoju, podenerwowania do pełnego przerażenia a nawet ataków paniki.

Nowa metoda leczenia próchnicy!
Częstym problemem występującym podczas tradycyjnego leczenia próchnicy jest utrata zdrowej twardej tkanki zęba. Jednak dzięki współczesnej nauce w ostatnim czasie wiedza na temat próchnicy znacznie posunęła się naprzód. Obecnie potrafimy nie tylko wykryć wczesną próchnicę, ale dzięki nowej metodzie leczenia zębów możemy zaoferować odpowiednią terapię zapewniającą maksymalną ochronę zdrowych twardych tkanek zęba.
Nasz gabinet stomatologiczny poleca nowoczesną metodę infiltracja próchnicy Icon. Leczona powierzchnia zęba jest delikatnie i bezboleśnie wytrawiana. Ubytek próchnicowy jest wypełniany i zamykany specjalną żywicą Icon.

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie dentysta z przyjemnością opowie o najnowszych możliwościach stomatologii.

Stomatologia i Profilaktyka Blask Uśmiechu Bydgoszcz

Stomatologia i Profilaktyka
Blask Uśmiechu

505 254 534   Gabinet

669 111 464   Higienistka

T. B. Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Stomatologia i Profilaktyka Blask Uśmiechu Bydgoszcz

Stomatologia i Profilaktyka
Blask Uśmiechu

Gabinet Higieny i Profilaktyki:
wtorek 14:00 – 19:00
czwartek 13:00 – 20:00
piątek 9:30 – 14:00

Gabinet stomatologiczny:
poniedziałek i środa 13:00 – 18:00   dr Zofia
wtorek 8:00 - 14:00   dr Anna
piątek 15:00 - 21:00   dr Anna

Wykonujemy wszystkie zabiegi stomatologiczne z wyjątkiem implantologii i ortodoncji.

Nasze motto:

„Robimy wszystko żeby nie wiercić i żeby nie bolało!”

Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w profilaktyce stomatologicznej.

Umów się na wizytę!

505 254 534

Stomatolog:

stomatolog oferuje

Higienistka:

higienistka oferuje

Proponujemy:

leczenie zębów Icon
leczenie zębów Vector Paro
czyszczenie zębów piaskarka
diagnostyka Mikrolux

Pracują z nami uśmiechnięte:

Pracują z nami uśmiechnięte:

wykrywanie próchnicy bez zdjęć rtg

Nowość !

DiagnoCam

wczesna diagnostyka
próchnicy bez RTG

Szczegóły »

Najnowsze w „Na wesoło”

ząb synek ząb mama ząb tata ząb córeczka
© Stomatologia i Profilaktyka „Blask Uśmiechu” - Stomatolog Bydgoszcz
Wszelkie prawa zastrzeżone
Webmaster: ITB Vega, Ostatnie komentarze, Pliki cookie