Gabinet w czasie pandemii wirusa

W dniu dzisiejszym zapadły kolejne decyzje dotyczące przyjęć pacjentów w Naszej placówce Blasku Uśmiechu. Według najnowszych wytycznych, decyzji podjętych przez Ministerstwo Zdrowia Nasz gabinet DALEJ ZOSTAJE ZAMKNIĘTY – co za tym idzie wszystkie wizyty zostają dalej odroczone na kolejny okres 2 Tygodni.? Aż do Świąt.

Jak zawsze telefon jest czynny od poniedziałku do piątku i zawsze ktoś pomoże.
Zaznaczamy, że jeżeli pojawia się dolegliwości bólowe, opuchlizna, stany zapalne proszę o kontakt byśmy mogły wstępnie przeprowadzić wywiad a w ostateczności odbyć dyżur by pomóc.
Rejestracja jak zawsze Państwa poinformuję i będzie się kontaktowała.

Najbezpieczniej będzie jak zaczniemy zapisy mniej więcej na okres MAJA. Uważamy, że jest to najbezpieczniejszy czas by ustalić terminy. Jeżeli wrócimy szybciej, jeszcze w kwietniu na Pewno do Państwa zadzwonimy byśmy mogli spotkać się szybciej.

Życzymy wszystkiego dobrego dla Każdego z Państwa. Prosimy pamiętać by dbać o zęby, działajmy profilaktycznie, niech nie zalega pokarm i płytka bakteryjna na zębach. Dbajmy o siebie byśmy się uchronili przed tym co na nas spadło. Czekamy na lepszy czas. Do zobaczenia!
Zespół Blasku Uśmiechu ??

26 marca 2020

Dodaj komentarz

Stomatolog z Bydgoszczy prosi o komentarz ;-)