Anna Polek

Serdecznie dziękuję pani Justynie za niesamowitą cierpliwość i serce do pracy! Dzięki niej Adaś przełamuje swoje lęki jakich nabawił się w innym gabinecie stomatologicznym. Wspaniałe podejście do dzieci. Poświęca czas na wyjaśnienie wątpliwości. Polecam!

15 listopada 2018

Karolina Czarnecka-Stec

Pani Justyna wspaniale zajmuje się ząbkami moich dwóch córek – pięciolatka leczy się w Blasku Uśmiechu odkąd skończyła 1,5 roku! A roczna Agatka ma za sobą wizytę adaptacyjną. Ten gabinet stomatologiczny to miejsce, gdzie dzieci w miłej atmosferze mogą zadbać o piękne ząbki, bez stresu, bez strachu i bez płaczu. Polecam wszystkim z całego serca!

Olga Jaroszek

Jestem baaardzo zadowolona z wizyty. Wszystko dokładnie wyjaśnione, zapisane na kartce. Pani Justynka cud kobieta. Przesympatyczna. Polecam gabinet stomatologiczny na wizytę z dzieckiem. Synek bardzo zadowolony. W czasie leczenia włączona bajka, buzia oglądana przy pomocy kamerki, a na zakończenie prezent wybrany przez samo dziecko. Naprawdę gorąco polecam. Zadowolona Mama z Synkiem

Agnieszka Molik-Matyga

Gabinet stomatologiczny przyjazny małym pacjentom. Zawsze można liczyć na fachową poradę i pomoc. Blask Uśmiechu cały czas się zmienia dla pacjenta. Kącik dla dzieci, zabawki, tv:) Jest jasno i pogodnie:) Mały pacjent wychodzi bez traumy i z … nagrodą. Okazuje się, że „było przyjemnie” – to słowa 7-letniego Igora. Personel uśmiechnięty i profesjonalny. Czego chcieć więcej?

Magdalena Kwiatkowska

Stwierdzam że trafiłam tam za późno, ale lepiej późno niż wcale. Zero bólu – fachowi i profesjonalni specjaliści, przemiła atmosfera, porada i dobór leczenia idealny. Dentysta godny polecenia w 100%.

Tomasz Grylewicz

Super gabinet. Dentysta ma super kontakt z pacjentem, wyleczyła mnie z fobii. Każda wizyta to sama przyjemność.

Magdalena Tetzław

W imieniu dzieci mogę powiedzieć, że to gabinet stomatologiczny na piątkę z plusem! Rewelacyjne podejście, najnowsze metody leczenia, bardzo polecamy!

Anna Sapilewska

Polecam wszystkim!!! Wspaniała Pani stomatolog, delikatna, miła, konkretna. Obsługa bardzo miła!!! Nowoczesny salon!!!

28 września 2018

Dominika Czarnecka-Pijarowska

Jestem zachwycona tym miejscem! Cały personel starał się aby Emilka pokochała gabinet stomatologiczny  :-) Stomatologia przyjazna dzieciom i kieszeni rodziców.Wizyta była naprawdę wspaniała. Polecam!

Maciej Marek Nowaczyk

Bardzo wielki pozytyw, mega zadowolenie. Byliśmy z prawie 5 letnim synem u wielu stomatologów i wizyta kończyła się fiaskiem aż do dzisiaj.
Miła przyjazna dziecku atmosfera, brak stresu ze strony personelu. Pani stomatolog wszystko tłumaczy dziecku co będzie robić. Jeżeli coś jest nieprzyjemne tez o tym mówi. Dziecko w trakcie i po wizycie otrzymuje drobne nagrody (naklejki czy drobne zabawki).
Ceny bardzo przystępne.
Będę na pewno polecał  :)